Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapiGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» SuDeM Muzik
İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 11:11 pm tarafından ^-StaB-^

» okeyciler buraya super
İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 3:17 am tarafından DjKaLqSiz

» OLAY OLAY Kral Fm 04 ACİLMİŞTİR
İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 11:22 pm tarafından DjKaLqSiz

» Dogubayazit halay BAYDER 2008 Piknikte
İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 7:24 pm tarafından DjKaLqSiz

» BAY-DER 2008 piknik halay 1
İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 7:22 pm tarafından DjKaLqSiz

» İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar
İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 8:57 pm tarafından XorTe_BaziDe

» Doğubayazıt Düğün yeni müzik yeni halay 01.11.2008
İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 5:37 pm tarafından XorTe_BaziDe

» böyle düğün görülmedi Sudem Muzik
İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 5:35 pm tarafından XorTe_BaziDe

» Sudem Müzik - Iğdır - Evci düğün
İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 5:25 pm tarafından XorTe_BaziDe

Anket
SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ
 İYİ
 KOTU
 GUZEL SUPER
 BAYA GUZEL
Sonuçları Gör
En iyi yollayıcılar
DjKaLqSiz (31)
İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar I_vote_lcapİşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar I_voting_barİşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar I_vote_rcap 
XorTe_BaziDe (19)
İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar I_vote_lcapİşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar I_voting_barİşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar I_vote_rcap 
^-StaB-^ (4)
KaLqSiz-JoJuK (1)
DiLenci (1)
djkarizma04 (1)
azadkenan_04 (1)
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Medusa Fan adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 18 kişi Salı Haz. 09, 2020 7:12 pm tarihinde online oldu.
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5658 Gündür yayındayız
32 Konumuz var
45 Mesaj gönderildi
17 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://bazidstyle.hareketforum.net/u19

İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar

YazarMesaj
XorTe_BaziDe
Site Sahibi)
 Site Sahibi)
XorTe_BaziDe

Erkek
İş/Hobiler : sanane kardesim
Ruh Hali : İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Deli10
Tuttuğum Takim : İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Galatasaray

İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Empty
MesajKonu: İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar   İşini Bilen Üye ile Admin Arasinda Gecen Hayali Diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 8:57 pm

Forum Yöneticisi : Arkadasim bu konu daha once verilmisti Forumu aramadan niye konu aciyorsun
Misafir : arama emrim yoktu arayamadim ehuehueheu
Forum Yöneticisi : Banned !

Misafir : hocam bak hele
Forum Yöneticisi : Evet
Misafir : Hani derler ya , film yildizi olmanin yolu reji sorun yatak odasindan gecer diye Forumlarda yonetici olmak icin buna benzer bir uygulama yok degil mi ehuehuehuehu

Misafir : Hocam actigim konuyu kilitlemissin ya
Forum Yöneticisi : ee
Misafir : Bizim bir arkadas icerde kalmis , ustune kilitlemissin konuyu, bi aç da cikiversin ehuehuehu

Misafir : hocam program isteklerimizi burada mi yapiyoruz
Forum Yöneticisi : evet
Misafir : O zaman siradaki program sevip de kavusamayanlara gitsin ehuehuehu

Forum Yöneticisi : Arkadasim konuyla alakasiz basliklar acmayin demedik mi!
Misafir : Biz forumla alakasiz yoneticilere karisiyok mu ehueheuehu

Misafir : abi sen ne is yapiyon ?
Forum Yöneticisi : Bir Forumda ust duzey yoneticiyim
Misafir : oldu

Misafir : Bir zamanlar hor gorup de banladigin , repsiz ama gururlu bir user vardi ya
Forum Yöneticisi : ee ?
Misafir : Yok yani abi bani artik kaldir da foruma girelim diyiciydim

Misafir : Abi forum yoneticisi forumda ne yapar?
Forum Yöneticisi : Yanlis yere acilmis konulari tasir, kurallara aykiri mesajlari siler vs
Misafir : Getir gotur isleri yani, hani ofislerde calisan ofisboylar gibi , baska bir deyisle forumboy da diyebilir miyiz?

Forum Yöneticisi : Arkadasim bu konu daha once açılmıştı !
Misafir : Konu çok fazla rağbet görünce bi tane de biz açalım dedik ehuehuehu
Forum Yöneticisi : Banned!

Misafir : Hocam bi dakika bakar mısın ?
Forum Yöneticisi : Ne var lan Misafir
Misafir : Hocam windows bölümünde bir soru sormuştum Kimse cevaplamamış Çok acil hocam ya bi cevaplasan diyordum
Forum Yöneticisi : Ben anlamaz windowzdan kurban
Misafir : ee iyi de sen windows bölümünde moderatorsun
Forum Yöneticisi : ha o mu? Admin bizin hala oğlu Sağolsun bizi kırmadı, beni de moderator mu ne diyin, işte ondan şeyyettirdi
Misafir : Hönk !

Misafir : Hocam ben avatar olarak babamin resmini koysam olur mu?
Forum Yöneticisi : Bana ne kardesim ya , istersen git dedenin resmini koy! Hatta gel benim yerime sen yonetici ol, ben intihar etmeye gidiyom!

Misafir : Hocam bizim bi arkadas foruma uye oluyor Hani kayit olurken referans yazilan bir bolum var ya
Forum Yöneticisi : ee?
Misafir : Oraya belediye meclisinde encumen uyesi olan dayimin ismini yazsam olur mu diye soruyor
Forum Yöneticisi : jilet verin lan bana !!!!

1 sayfadaki 1 sayfası